Tiimi

 

 

Susanna Ranne

Susanna Ranne

toimitusjohtaja, yrittäjä, LKV, LVV, KTM
vastaava hoitaja
susanna.ranne@housecompany.fi
050 538 6769

Heidi Holmroos

Heidi Holmroos

LKV, LVV, fil. toht.
heidi.holmroos@housecompany.fi
050 560 7011

Leena Malmberg

Leena Malmberg

myyntineuvottelija, sisustussuunnittelija
leena.malmberg@housecompany.fi
050 349 4009

Kati Nuortie

Kati Nuortie

LKV, LVV, B.Sc., sisustussuunnittelija
kati.nuortie@housecompany.fi
0500 828 456

Tomi Uschanov

Tomi Uschanov

LKV, LVV, insinööri (AMK)
tomi.uschanov@housecompany.fi
040 485 8948

Emma Ranne

Emma Ranne

visualisti, markkinointi
emma.ranne@housecompany.fi
040-351 3167

Markus Ranne

Markus Ranne

osakas, LKV, DI, MBA
markus.ranne@housecompany.fi

Yhteistyökumppanit

Tuomas Elenius

Tuomas Elenius

Ammattivalokuvaaja, asuntokuvausten lisäksi yritystilaisuuksien ja tapahtumien valokuvaus

Valokuvaaja, yrittäjä (Elemix)
tuomas@elenius.fi
044-559 5995
www.elenius.fi